LAUNCH ENGINEER Job Listing at Tenneco in Rybnik (Job ID 174587)

Tenneco

Tenneco

Location: Rybnik
Application deadline: None
Type: Full time
Career Level: Mid-Senior Level
Salary Range: Not specified
Number of Jobs: 1
Relocation Available: No
Show all jobs for Tenneco
Industries
Automotive, Manufacturing
Description
Job Description

TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych.
Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

Do naszego zakładu w RYBNIKU poszukujemy osoby na stanowisko:

LAUNCH ENGINEER

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za reprezentowanie firmy przy wdrażaniu nowych projektów o charakterze międzynarodowym. Do jego zadań należeć będzie planowanie i wspieranie prawidłowego wdrażanie programów i projektów w różnych zakładach Tenneco na świecie.

Podstawowe zadania:

• reprezentowanie firmy przed klientami oraz zespołami produkcyjnymi fabryk Tenneco,

• współpraca z międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespołem operacyjnym,

• zbieranie, przetwarzanie i raportowanie danych z zakresu prowadzonych projektów,

• zarządzanie i rozwój procesu oraz ustalanie priorytetów,

• planowanie budżetu oraz monitorowanie kosztów,

• nadzorowanie przebiegu wdrażania nowych projektów.

Required Skills

Wymagania stawiane kandydatom:

• wykształcenie wyższe techniczne

• doświadczenie z zakresu wdrażania projektów

• znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym

• znajomość narzędzi i procedur z zakresu APQP / VDA , FMEA

• znajomość aplikacji MS Project oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

• znajomość języka niemieckiego będzie atutem

• umiejętność zarządzania zepołem

• samodzielność i odpowiedzialność

• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

• gotowość do podróży służbowych i szkoleń