Search for More Jobs

Similar Jobs

MSO Security Analyst

Trustwave Warszawa, Poland

Platform Application Engineer

Intel Corporation Gdansk, Poland

Quality Engineer II

Jabil Circuit Kwidzyn, Poland
Get alerts for jobs like this Get jobs like this tweeted to you

Locate this job

Location: Rybnik,
Application Deadline: None
Type: Full time
Career Level: Mid-Senior Level
Salary Range: Not specified
Number of Jobs: 1
Relocation Available: No

Industries

Automotive, Manufacturing

Description

Job Description

TENNECO jest jednym z największych producentów i konstruktorów układów wydechowych.
Naszymi kientami są m.in. Audi, BMW, Citroen, Ford, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Renault, Skoda, Smart, Toyota, Volvo, VW oraz klienci rynku części zamiennych.

Do naszego zakładu w RYBNIKU poszukujemy osoby na stanowisko:

LAUNCH ENGINEER

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za reprezentowanie firmy przy wdrażaniu nowych projektów o charakterze międzynarodowym. Do jego zadań należeć będzie planowanie i wspieranie prawidłowego wdrażanie programów i projektów w różnych zakładach Tenneco na świecie.

Podstawowe zadania:

• reprezentowanie firmy przed klientami oraz zespołami produkcyjnymi fabryk Tenneco,

• współpraca z międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespołem operacyjnym,

• zbieranie, przetwarzanie i raportowanie danych z zakresu prowadzonych projektów,

• zarządzanie i rozwój procesu oraz ustalanie priorytetów,

• planowanie budżetu oraz monitorowanie kosztów,

• nadzorowanie przebiegu wdrażania nowych projektów.

Required Skills

Wymagania stawiane kandydatom:

• wykształcenie wyższe techniczne

• doświadczenie z zakresu wdrażania projektów

• znajomość procesów produkcyjnych w przemyśle motoryzacyjnym

• znajomość narzędzi i procedur z zakresu APQP / VDA , FMEA

• znajomość aplikacji MS Project oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

• znajomość języka niemieckiego będzie atutem

• umiejętność zarządzania zepołem

• samodzielność i odpowiedzialność

• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

• gotowość do podróży służbowych i szkoleń