Technical Writer Job Listing at Tenneco in Rybnik, Śląskie (Job ID 175090)

Tenneco

Tenneco

Location: Rybnik, ŚLąSKIE
Application deadline: None
Type: Full time
Career Level: Entry Level
Salary Range: Not specified
Number of Jobs: 1
Relocation Available: No
Show all jobs for Tenneco
Industries
Automotive, Manufacturing
Description
Job Description

Kandydat będzie należeć do globalnego zespołu wspomagającego pracę inżynierów

Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:
- wspieranie inżynierów w  ich codziennej pracy, poprzez definiowanie i utrzymanie wewnętrznych norm i standardów oprogramowania

- tworzenie podręczników językowych do obsługi oprogramowania ułatwiających korzystanie z nich

- współpracę z inżynieringiem i  produkcją,

- dostosowywanie interfejsu SAP do oprogramowania

- szkolenie pracowników z użytkowania programów

- ścisłą współpracę ze Inżynierem metodologii systemów CAD

Wymagania stawiane Kandydatom:
- wykształcenie wyższe z zakresu mechaniki, budowy maszyn lub pokrewnych kierunków technicznych

- doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznej

- zdolność do szerokiej analizy problemów technicznych

- dobra znajomość programów (Word, PowerPoint, Excel)

- mile widziana znajomość PDM

- dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, samodzielność

Oferujemy:
- stabilną pracę

- szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój

- uczestnictwo w szkoleniach

- praca w młodym, międzynarodowym i dynamicznym zespole

            C.V. w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na adres:

       Tenneco Automotive Polska Sp.z o.o.
     ul. Przemysłowa 2C 44-203 Rybnik

tel. 032/ 746 94 13

rekrutacja.rybnik@taeu.com

Required Skills